Cihazınız Desteklenmiyor!
Sıradan bir bildirim içeriği...
Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Yasal metni görmek için tıklayın.
Sitemiz yeni tasarımıyla hizmete girmiştir, lütfen düşüncelerinizi bizimle paylaşın...
Ana Sayfa

Çelikler SüperMarketler Quedra ile Log 'lanıyor...

2010 yılı itibarı ile sadece Ankara içerisinde 21 adet şube sayısına ulaşan Çelikler SüperMarketler Zinciri, merkez ve tüm şubelerinde Draytek ürünleri kullanımının yanı sıra log ve raporlama çözümü olarak Quedra LMon (LMan) kullanıyor.

Dinamik bir yapıya sahip olan Ankara merkezli Çelikler SüperMarketler Zinciri, Genel Müdür Nuh Çelik ve Genel Müdür Yardımcısı İdris Çelik yönetiminde başarılarını kalıcı kılmak için yatırım üstüne yatırım yapıyor. Hızlı, kaliteli hizmeti, kaliteli, sağlıklı ve ekonomik ürünleri ile dikkatleri üzerine toplayan marketler zinciri büyümesini kalıcı kılmak için bilişim yatırımlarına da büyük önem vermektedir.

Ankara merkezli şirket, tüm şubelerinde Draytek Ağ Geçidi ürünlerini kullanmaktadır. Aynı ürünler ile VPN, VoIP ve kablosuz erişim ihtiyaçlarını karşılamanın yanında, onlarca kasaya merkezi kontrol imkanı da sağlamaktadır. Rakiplerinden çok ileride olan bilişim altyapısı için yeni güvenlik tedbirlerine ek olarak Quedra LMon Log Yönetim ve Güvenli Kayıt Yazılımını (30.01.2017 tarihinden itibaren Quedra L-Man N3 olarak isim değiştirmiştir) da kullanıma alan şirket hem kanuni gerekleri yerine getiriyor, hem de tüm bilişim altyapısındaki faaliyetlerini kontrol altında tutuyor.

QUEDRA TEKNOLOJİ TİCARET SANAYİ LTD.ŞTİ.07.01.2021