Cihazınız Desteklenmiyor!
Sıradan bir bildirim içeriği...
Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Yasal metni görmek için tıklayın.
Sitemiz yeni tasarımıyla hizmete girmiştir, lütfen düşüncelerinizi bizimle paylaşın...
Ana Sayfa

Quedra L-MAN N10 Log Yönetim ve Güvenli Kayıt Yazılımı-(10-Node)

Quedra L-MAN N10, 10 adet ağ cihazı için ağ ve kullanıcı hareketlerinin izlenmesi, raporlanması, güvenli şekilde depolanmasını sağlayan log yönetim ve depolama yazılımıdır. 5651 Sayılı Kanuna uygun olarak geriye dönük incelenme sağlayabilir. LMAN N10 bir log toplama ve yönetim yazılımıdır ve SIEM özellikleri barındırmaz. Sadece 5651 sayılı kanun için uyumluluk sağlar. Node (ağ geçidi) bazlı yıllık lisanslama yapılır.

Quedra yazılım ekibi tarafından geliştirilen, uyumlu ağ kaynaklarından SysLog verisini toplayan, Türkiye 5651 Sayılı Kanunu kapsamında tutulması gereken sistem hareket kayıtlarını alan, aynı zamanda bu kayıtların doğruluğunu ve bütünlüğünü sağlayarak kaydeden ileri seviye sunucu istemci tabanlı Log Toplama ve Güvenli Kayıt yazılımıdır.


Güncel Sürüm

Quedra LMAN N10 Setup
Sürüm Tarihi: 13.07.2021
Quedra_LMAN_Setup_3.0.0.1.exe.zip

Sürüm Notları

Sürüm 3.0.0.1'de Yapılan Geliştirme ve İyileştirmeler
Güncelleme Tarihi: 14.07.2021
Quedra-Last update-Turkish.txt

Quedra L-MAN N10 Yazılımı Quedra ekibi tarafından geliştirilen, uyumlu ağ kaynaklarından SysLog verisini toplayan, Türkiye 5651 Sayılı Kanunu kapsamında tutulması gereken sistem aktivasyon kayıtlarını alan, aynı zamanda bu kayıtların doğruluğunu ve bütünlüğünü sağlayarak kaydeden ileri seviye sunucu istemci tabanlı Log Toplama ve Güvenli Kayıt yazılımıdır.

  • Ağınızdaki Tüm Hareketlerin ve Güvenlik Olaylarının Gerçek Zamanlı Olarak Takip Edilmesi
  • Ağ Trafiği Üzerinden Alınan Log Kayıtlarının Düzenlenmesi, Zaman Damgası Vurularak Saklanması
  • Adli Olaylar için Resmi Delil Temini
  • Yeni Nesil Gelişmiş Log Toplama Motoru
  • Kolay Kurulum ve Aktivasyon,
  • 10adet Farklı Kaynaktan (ağ geçidi) ücretsiz Log toplama
  • Arşivleme ve sıkıştırma yapabilmektedir.

Quedra L-MAN N10 ile 5651 Sayılı Kanun gereği alınması gereken LOG bilgilerini toplayabilir ve kanun tarafından belirlenmiş formatta saklayabilirsiniz. Yazılım BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) tarafından belirlenen kriterlere uygun olarak alınan LOG kayıtlarının bütünlüğünü koruyan imzalama özelliğine de sahiptir.

Quedra L-MAN N10 yazılımı yıllık lisanslama modeli ile sunulmaktadır.

Quedra L-MAN N10 üzerinde çalışacağı PC veya Server tabanlı bir donanıma ihtiyaç duymaktadır. Aşağıda yazılım lisans modellerimiz için referans amaçlı olarak verilmiş donanımları bulabilirsiniz.

MODEL

KAYNAK SAYISI

MİNİMUM GEREKLİ DONANIM

N10

10

4GB RAM, 1TB Hard Disk Drive Alanı, 1GB(Gigabit) Ethernet

Quedra L-MAN N10 sadece 10 adet kaynak loglaması yapabilir. 10 ayrı kaynak, 10 farklı lokasyonda kurulu olabilir. 10 farklı ağa ilişkin bilgiler L-MAN N10 içerisinde istenildiğinde analiz edilmek üzere farklılaştırılmıştır.